Shopping Cart

Zadzwoń do nas: 728064196

Darmowa dostawa powyżej 200zł

EKO, BIO czy organic?

jak rozpoznać prawdziwą ekologię

zastanawiasz się czy jedzenie, które kupujesz na targu i w dyskoncie jest naprawdę zdrowe? Czy certyfikat ekologiczny to fikcja? Czy moje dziecko na pewno dostaje dobry produkt? Czym opryskuje ekologiczny rolnik? Czy “ekologiczność” świeżego pomidora i przetworzonego z niego koncentratu jest taka sama?

Jeśli nie wiesz, wątpisz i chcesz znaleźć odpowiedź na nurtujące cię pytania dotyczące zdrowego żywienia i produktów ekologicznych, to jesteś we właściwym miejscu. Pobierz bezpłatny ebook, który obala mity i analizuje fakty,  Każda informacja z tej wirtualnej książki jest oparta o rzetelne badania naukowe. Kliknij poniżej i rozwiej swoje wątpliwości 🙂 

praktyczne informacje zamiast bzdur 

pozwoli ci stać się ekspertem od ekologii i zdrowego żywienia
"

Dokument czy bez dokumentu?

to najczęstsze pytanie, które sobie zadajemy. W ebooku staramy się odpowiedzieć na pytanie czy jest w ogóle sens kupować ekologicznie. Co warto  warto kupić bio, a za co nie warto przepłacać.

"

certyfikacja eko. czy to ma sens?

czym się różni żywność BIO, EKO od Organic? Jak wygląda procedura certyfikacji, oraz na co należy zwrócić uwagę sprawdzając rolnika ekologicznego. O tym jest też w książce.

 

"

opryski rolnika ekologicznego

znajdziesz tu nie tylko teoretyczny wykaz oprysków bio, ale też case study. Obfotografowaliśmy opryski bio stosowane na konkretnym polu, w konkretnym miejscu, w konkretnych czasie. To po konkret, bez ściemy.

"

eko świeże vs eko przetworzone

tu poznasz logiczną analizę tego co ma sens w ekologii a co sensu niema. Zobaczysz zawartość chemii syntetycznej w warzywach konwencjonalnych oraz produkty w przypadku, których ekologia nie ma sensu.

Pobierz e-booka tutaj:
Enjoy 🙂 

Darmowa dostawa

Do wszystkich zamówień powyżej 200 zł

Sprawdzeni dostawcy

Oferujący ekologiczne produkty

Certyfikat ekologiczny

Produkty zawierające (BIO w nazwie produktu)

Bezpieczne płatnośći

Payu/ MasterCard / Visa