Shopping Cart

Zadzwoń do nas: 728064196

Darmowa dostawa powyżej 250zł

ABC ekologicznych zakupów 

bezpłatny przewodnik, które pomoże ci dokonać właściwych wyborów

Co to jest to eko, bio czy organic? Zastanawiasz się czy jedzenie, które kupujesz na targu i w dyskoncie jest naprawdę zdrowe? Czy certyfikat ekologiczny to fikcja? Czy moje dziecko na pewno dostaje dobry produkt? Czym opryskuje ekologiczny rolnik? Czy “ekologiczność” świeżego pomidora i przetworzonego z niego koncentratu jest taka sama?

Jeśli nie wiesz, wątpisz i chcesz znaleźć odpowiedź na nurtujące cię pytania dotyczące zdrowego żywienia i produktów ekologicznych, to jesteś we właściwym miejscu. Pobierz bezpłatny ebook, który obala mity i analizuje fakty,  Każda informacja z tej wirtualnej książki jest oparta o rzetelne badania naukowe. Kliknij poniżej i rozwiej swoje wątpliwości 🙂 

praktyczne informacje zamiast bzdur 

pozwoli ci stać się ekspertem od ekologii i zdrowego żywienia
"

Dokument czy bez dokumentu?

to najczęstsze pytanie, które sobie zadajemy. W ebooku staramy się odpowiedzieć na pytanie czy jest w ogóle sens kupować ekologicznie. Co warto  warto kupić bio, a za co nie warto przepłacać.

"

certyfikacja eko. czy to ma sens?

czym się różni żywność BIO, EKO od Organic? Jak wygląda procedura certyfikacji, oraz na co należy zwrócić uwagę sprawdzając rolnika ekologicznego. O tym jest też w książce.

 

"

opryski rolnika ekologicznego

znajdziesz tu nie tylko teoretyczny wykaz oprysków bio, ale też case study. Obfotografowaliśmy opryski bio stosowane na konkretnym polu, w konkretnym miejscu, w konkretnych czasie. To po konkret, bez ściemy.

"

eko świeże vs eko przetworzone

tu poznasz logiczną analizę tego co ma sens w ekologii a co sensu niema. Zobaczysz zawartość chemii syntetycznej w warzywach konwencjonalnych oraz produkty w przypadku, których ekologia nie ma sensu.

Pobierz e-booka tutaj:
Enjoy 🙂 

Sezonowa żywność

tylko BIO produkty dostępne właśnie teraz na polach i łąkach południa Polski

Turbo świeżość

Nie magazynujemy. Żywność trafia do ciebie od razu po dostawie od rolnika. To 100% świeżości i energii

Certyfikat ekologiczny

Produkty zawierające (BIO w nazwie produktu). Od małych i sprawdzonych rolników

Bezpieczne płatności

PayU / MasterCard / Visa / Google Pay/ Apple Pay